Akcesoria nagrobkowe

W skład naszej oferty, oprócz samych nagrobków, wchodzą także liczne akcesoria nagrobkowe. Są one dobrane tak, by bezproblemowo można było je połączyć z wybranymi wzorami pomników. Są to zarówno akcesoria wykonywane z granitu, jak misy nagrobne, lampiony nagrobne oraz książki nagrobkowe, ale też różnego rodzaju ozdoby, takie jak krzyże czy podobizny świętych. W swoim asortymencie mamy również ławki na cmentarz w kilku wariantach kolorystycznych.

Co istotne, nasza oferta i duży wybór wariantów kolorystycznych powoduje, że będzie można dopasować je nie tylko do zakupionych u nas nagrobków, ale także wyrobów innych firm. Poza samą sprzedażą akcesoriów, wykonujemy również napisy na tablicach nagrobnych w różnych stylach. Mogą być to napisy piaskowane, kute lub wykonane z mosiądzu.

W skład naszej kompleksowej obsługi wchodzi montaż wszelkiego rodzaju dodatków do płyt nagrobnych. Nasza doświadczona ekipa gwarantuje, że instalacja akcesoriów wykonywana będzie z należytą skrupulatnością, tak by zapewnić jak najbardziej estetyczny efekt.

  • 1
  • 2