Ławki na cmentarz

Oferowane przez nas ławki cmentarne dostępne są w kilku wzorach i kolorach, dzięki czemu bezproblemowo można dopasować je do otoczenia. W naszym asortymencie znajdują się zarówno te nieruchome, jak i składane, zajmujące zdecydowanie mniej miejsca, co pozwola dobrze zagospodarować przestrzeń wokół grobu.

Ławka na cmentarz stanowi praktyczny dodatek do nagrobku. Szczególnie użyteczny dla osób starszych, dla których odwiedzenie grobów i modlitwa mogą być większym wysiłkiem. Znajdujące się w naszym asortymencie produkty są przede wszystkim wygodne i estetyczne. Oprócz tego, dokładamy wszelkich starań by były trwałe i odporne nawet na najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne.

W Granitex Poznań zajmujemy się również montażem, a także zapewniamy kompleksową obsługę na każdej płaszczyźnie, szczególnie mając na uwadze potrzeby klienta. W celu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni w jednej z siedzib firmy Granitex, które znajdują się w Poznaniu, Wągrowcu oraz Bogucinie.