Misy

W naszym asortymencie znaleźć można również szeroki wybór mis nagrobnych w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych. W ich produkcji korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, naturalnych surowców. Oferowane przez nas misy nagrobne stworzone są z uznanych na rynku kamieniarskim rodzajów granitów, które odznaczają się wyjątkową jakością i wytrzymałością.

Misy nagrobkowe to jedne z najpopularniejszych ozdób pomników, stanowiąc nie tylko funkcję ozdobną, ale także użytkową. Można w nich posadzić kwiaty - nieodłączny element każdego grobu. Ponadto, oferujemy też montaż mis do płyt nagrobkowych by uniknąć ich kradzieży. Doświadczona ekipa dokłada wszelkich starań, aby instalacja była jak najbardziej dokładna i estetyczna.

Wykorzystanie granitu zamiast innych, sztucznych surowców, powoduje, że oferowane przez firmę Granitex misy odznaczają się odpornością na warunki atmosferyczne oraz wytrzymałością. Dodatkowo, materiał ten zapewnia, że dodatek nie blaknie pod wpływem słońca. Wszystko to powoduje, że misy nagrobne z naszej oferty będą ozdabiały nagrobki przez lata.