Wazony

Oferujemy także rozbudowaną kolekcję wazonów nagrobnych w wielu wariantach. Do tworzenia tych akcesoriów stosujemy wyłącznie naturalny kamień najwyższej jakości. Gwarantuje to odporności oraz wytrzymałości, bez względu na warunki atmosferyczne.

Wazon nagrobny to element ozdobny, dzięki któremu nawet skromny pomnik będzie prezentował się bardziej okazale. Dzięki niemu, odwiedzający będą mogli wstawić kwiaty (zarówno te świeże, jak i sztuczne), oddając tym samym hołd zmarłym. Oprócz tego, elegancki i dobrze dobrany wazon nagrobkowy pozwoli skomponować i wykończyć nagrobek, podkreślając jednocześnie jego powagę i znaczenie.

Klasyczny granitowy wazon na grób wkomponuje się w całość nagrobka lepiej niż jego odpowiedniki z brązu czy z konglomeratu. Będzie także znacznie bardziej stabilny i wytrzymały. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej jesteśmy w stanie dobrać wazon do większości nagrobków. Jeśli zaś pomnik zamówiony został w firmie Granitex, gwarancja odpowiedniego doboru kolorystycznego, jak i stylowego, jest stuprocentowa.