O firmie

Nagrobki i pomniki w ofercie firmy Granitex

Jesteśmy rodzinną firmą, która działa na rynku od 1989 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie powoduje, że nasza oferta jest nie tylko niezwykle szeroka, ale także odznacza się wysoką jakością. Firmę Granitex tworzy stała, doświadczona kadra, gwarantująca dbałość o szczegóły. Ponadto, wszystkie prace nadzoruje mistrz kamieniarstwa, dzięki czemu nasze pomniki wykonywane są ze starannością i dokładnością.

Granitex Poznań posiada ponad 500 wzorów nagrobków dostępnych od zaraz. Są to nie tylko nagrobki pojedyncze, ale także te podwójne oraz dziecięce. Oprócz tego, w naszym asortymencie pojawiają się różnego rodzaju akcesoria nagrobkowe, m.in. lampiony, misy nagrobne, wazony oraz ławki cmentarne. Poza nagrobkami i akcesoriami, w swojej ofercie posiadamy też inne produkty granitowe, które projektowane są na życzenie klienta.

Punkty sprzedaży

Posiadamy aż cztery punkty sprzedaży, dwa w Poznaniu (
ul. Mogileńska 42
oraz ul. Lechicka 60 )
oraz po jednym w Bogucinie
oraz Wągrowcu.
Choć wszystkie z nich znajdują się w jednym regionie, to Granitex nie ogranicza się tylko do tych okolic. Realizujemy również zlecenie na terenie całego kraju. Możemy także pochwalić się sporym doświadczeniem w zamówieniach zagranicznych.