Nasza oferta

W skład naszej oferty wchodzą realizacje z zakresu nagrobków, akcesoriów nagrobkowych, a także innych wyrobów kamieniarskich. Posiadamy wiele dostępnych od ręki wzorów, które obowiązują we wszystkich oferowanych przez nas kategoriach produktowych. W przypadku indywidualnych zamówień lub bardziej zaawansowanych projektów, także jesteśmy do dyspozycji klientów. W naszych szeregach mamy mistrza kamieniarstwa, dzięki któremu nawet skomplikowane zamówienia nie będą dla nas problemem.

Głównym elementem naszej działalności są nagrobki i pomniki. Posiadamy ponad 500 gotowych wzorów, dostępnych od zaraz. Są to zarówno nagrobki pojedyncze, podwójne, jak i dziecięce. Możliwość dostosowania projektu do wymagań klienta oraz szeroka paleta kolorystyczna powoduje, że jesteśmy w stanie wpisać się we wszystkie gusta.

Oprócz samych nagrobków posiadamy duży wybór akcesoriów na grób. Są to m.in. misy, wazony, lampiony, a także cmentarne ławki . Doświadczenie w obróbce granitu sprawia, że wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi kamieniarskie związane z wystrojem wnętrz. W swoim portfolio mamy np. parapety, blaty oraz podłogi wykonane z najwyższej jakości naturalnego kamienia.